Мариупольское общество защиты животных

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: the_bat  
Форум » Форум по защите животных » Документы, статьи, полезные ссылки » паркан (паркан)
паркан
olourij574Дата: Суббота, 18.03.2023, 06:57 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
зараз ми почали ремонт в нашому домі. Як же ще складно.... дуже багато відповідальності за обраний товар що коштує до речі не мало . Зараз шукаємо новий паркан. Хочу запитати де його краще придбати?
 
andelinaaaankaДата: Суббота, 18.03.2023, 06:58 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
ремонт це завжди запарно. Я з радістю вам сказала де краще купити паркан, але сама цікавлюся цим питанням . Можливо хтось зможе сказати нам сайт для цього
 
romanchskДата: Суббота, 18.03.2023, 06:58 | Сообщение # 3
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
ви занадто все ускладнюєте. Купити паркан можна будь-де . Вони не відрізнаються взагалі та й ціни також скоріше за все однакові
 
mariarose46532Дата: Суббота, 18.03.2023, 07:00 | Сообщение # 4
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Постійно потрібно бути впевненим у товарі що купуєш особливо паркан,  Ви не будете міняти кожен рік. Тому варто одразу купити паркан який буде відповідати всім вимогам. Я знаю що на цьому сайті https://vorota-center.com.ua/zabory/  є тільки надійні паркани. А ціна на паркани доступна для людей

Сообщение отредактировал mariarose46532 - Воскресенье, 19.03.2023, 08:25
 
richvadenДата: Четверг, 14.12.2023, 12:25 | Сообщение # 5
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
дякую

Життя - це не мета, а подорож, яка розкриває свою красу кожним пройденим кроком.
 
Форум » Форум по защите животных » Документы, статьи, полезные ссылки » паркан (паркан)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: